Kompaktne. SUV. Hübriid.

Saa tuttavaks uue Suzuki Ignisega! Maailma esimene väike linnamaastur on nüüd veelgi isikupärasem – tänu uutele välisvärvidele ja vallatutele detailidele sees ja väljas. Kõrvuti tõhusa hübriidtehnoloogiaga pakub Suzuki Ignis põhivarustuses LED-idega esi-, taga- ja udutulesid, elektrilisi aknatõstukeid ja peeglite reguleerimist, automaatset kliimaseadet, tagurduskaamerat ja palju muud.

 

 

Kompaktne

Kuigi uus Suzuki Ignis on tõeline maastur, millel on klassikalised maastikusõidu omadused, on see ka tõeline miniauto. Kompaktse suurusega sõiduk on loodud linna, kus ta lipsab hõlpsasti läbi kitsaste tänavate ja põiktänavate. Väike pöörderaadius, kõrge istumisasend ja hea väljavaade teevad Ignisega manööverdamise väga lihtsaks.

 

SUV

Ignis on esimene SUV väikeautode seas. Vaatamata väikestele mõõtmetele pakub see väärtusi nagu kõrge istumisasend ning mugav sisenemine ja väljumine. Ignisel on edasi-tagasi nihutatav tagaiste, mis annab muljetavaldavat ruumi kas reisijatele või pagasile. Sõiduk on saadaval nelikveolisena, mis koos kõrge kliirensiga pakub suurepärast manööverdusvõimet.

 

 

Hübriid

Ignis on saadaval Suzuki enda hübriidsüsteemiga. Suzuki hübriidsüsteem SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) aitab kütust kokku hoida.

2020. aasta mudelil on nüüd suure mahtuvusega 10 Ah liitium-ioonaku, millel on suurepärased laadimis- ja salvestamisomadused, samuti mootorifunktsiooniga integreeritud startermootori generaator (ISG).

* Elektriline tugi bensiinimootorile.
* Vaikne start-stopp-tehnoloogia.
* Ülejääva energia salvestamine.
* Vähendatud CO₂-heide.
* Optimeeritud kütusekulu – eeskätt linnas sõites.
* Sõiduomadustelt nagu tavaline auto.