ALLGRIP-Final_web

UUS ALLGRIP-NELIKVEOSÜSTEEM: STABIILNE SÕIT IGASUGUSEL PINNASEL

Suzuki kõrgelt hinnatud nelikveotehnoloogia uusim põlvkond – AllGrip-nelikveosüsteem – tagab stabiilsuse kõige erinevamates tee- ja sõiduoludes. Eesrindliku ehitusega veermiku kaasabil aitab AllGrip-nelikveosüsteem säilitada juhitavust kõikides sõidutingimustes. Samal ajal vähendab see kütusekulu ning tagab senikogematu sõidunaudingu ja meelerahu, olgu ilm milline tahes. Keskkonsoolis asuv AllGrip-nelikveosüsteemi lüliti pakub juhile valikuvõimalust nelja erineva režiimi vahel: Auto, Sport, Snow ja Lock.

scross_allgrip

Auto-režiimi puhul on seatud esikohale võimalikult väike kütusekulu tavapärastes tüüpilistes sõiduoludes. Libisemise tuvastamisel lülitab süsteem nelikveo automaatselt sisse.

Sport-režiim parandab sõiduomadusi kurvides, kandes vajadusel rohkem jõudu üle tagaratastele. Ühtlasi suurendab see mootori reageerimiskiirust gaasipedaali vajutusele ning variaatorkäigukastiga (CVT) mudelites hoiab lisaks ka mootori pöörded kõrgel.

Snow-režiim sobib kõige paremini kasutamiseks lumistel ja kõvakatteta teedel ning siis, kui tee on libe. See režiim lisab stabiilsust ja parandab haardumist libedal pinnasel, jaotades jõudu kõikidele ratastele vastavalt gaasipedaali asendile ja rooli liikumisele.

Nelikveosüsteemi Lock-režiimil jaguneb mootorijõud võrdselt esi- ja tagasilla vahel ning tänu sellele sobib see sõitmiseks raskesti läbitaval ja ebatasasel maastikul. Kui sõidukiirus kerkib üle 60 km/h, lülitub süsteem ümber Snow-režiimile.