Teenus Suzuki Connect

Teenus Suzuki Connect laseb sul luua ühenduse oma auto ja nutitelefoni vahel – kus ja millal tahes. Suzuki Connecti mobiilirakenduse abil on sinu käsutuses mitmed uued funktsioonid, mis lasevad sul oma auto kõiki võimalusi veelgi paremini ära kasutada. See on teenus, mis pakub sulle turvatunnet ja meelerahu.

Enam ei pea sa muretsema selle pärast, kas panid oma auto uksed lukku või mitte. Rakendus tuletab sulle ka meelde, kui on aeg oma auto korralisse hooldusse viia ning saad väga lihtsalt Suzuki müügiesinduse ja teenindusega kohe ühendust võtta.

 

 

Esimesed 36 kuud saab Suzuki Connecti kasutada tasuta!

Selle perioodi lõpus ei uuendata liikmestaatust automaatselt ning pead valima, kas hakkad teenuse eest maksma kord kuus või kord aastas või loobud teenuse kasutamisest. Saadaval ainult uutele S-Crossi mudelitele (alates 2021. aastast).

 

Tunne sidet

Rakenduse Suzuki Connect kaudu saad kasutada seitset teenuse funktsiooni, mille abil saad oma autol alati silma peal hoida. Laadi äpp alla ja installi oma telefoni, et oma autoga sidet pidada, nagu sa kunagi varem veel teinud pole.

 

Teade auto oleku kohta

Teade auto oleku kohta annab sulle märku, kui oled kogemata uksed lukustamata või tuled põlema unustanud. Sel juhul saad lukustada uksed kaugjuhtimise teel. Lisaks saad otse äpi avalehelt vaadata ka auto kütusetaset, sõiduulatust ja keskmist kütusekulu.


Auto parkimiskoha lokaator

See funktsioon näitab sulle kohta, kus oma auto mootori viimane kord seiskasid. Nii saad oma auto suurtel parkimisplatsidel lihtsamini üles leida, vaadates selle asukohta kaardilt oma nutitelefonist. Lisaks saad jagada teavet ka oma pere ja sõpradega, saates neile parkimiskoha andmed e-kirja või lühisõnumiga.


Sõiduajalugu

Vaata ja kasuta viimase 18 kuu sõiduajaloo andmeid. Saad eristada andmeid vastavalt juhile või reisidele ning liigitada neid era- ja töösõitude kaupa. Andmeid saab isegi CSV-failina eksportida, kui soovid neid arhiveerida.


Piirkonna ja ajapiirangu hoiatus

Määrates kindlaks piirkonna ja ajavahemiku, saad kohe teada, kui auto on vastavast piirkonnast väljunud või sinna sisenenud. Ajapiirangu hoiatus annab sulle märku, kui auto ei ole kindlaks määratud ajal koju jõudnud.


Turvateated

Turvateateid on kaht tüüpi: üks annab sulle märku, kui sinu pargitud autosse on sisse murtud ja alarm on tööle hakanud ning teine, kui mootor on käivitatud ajal, mil sa reeglina oma autot ei kasuta.


Hoiatustulede märguanne

Kui autos on tekkinud probleem ja vastav hoiatustuli süttib, saabub sinu nutitelefoni teade, milles on näha probleemi põhjus ja soovitused edasiseks tegutsemiseks. Kasuta rakendust, et helistada edasimüüjale või kutsuda autoabi.


Korralise hoolduse / tagasikutsumise teade

Kui korralise hoolduse aeg hakkab lähenema, saadetakse sinu nutitelefonile meeldetuletus, et sa ei unustaks hoolduseks aega broneerida. Ning kui on alanud mõni tagasikutsumis- või hoolduskampaania, saadetakse teade ka selle kohta.


 

Laadi rakendus alla

Operatsioonisüsteemi miinimumnõuded rakenduse Suzuki Connect kasutamiseks:
Androidi versioon: 7.0 või uuem
IOS-i versioon: 12.0 või uuem