Swift 2024

Alates turule saabumisest 20 aastat tagasi on Suzuki Swift võitnud arvukalt auhindu ning sellest on saanud pikaajaline üleilmne lemmik kõigi nende seas, kes on otsinud endale stiilset ja sõidurõõmust pakatavat luukpäramudelit. Tänaseks on seda autot müüdud kogu maailmas juba rohkem kui 9 miljonit. Uuel Suzuki Swiftil on olemas kõik, mida ühelt väledalt linnaautolt oodata oskad. See on mugavalt väike südalinnasõitudeks ja piisavalt suur nädalavahetuse reisideks.

 

Vau-efektiga disainiklassika

Oma pilkupüüdva keredisainiga murrab uus Swift end lahti mineviku kujundustraditsioonidest, tõotades pakkuda puhast sõidunaudingut. Sellel on ovaalne musta värvi metallist iluvõre, ümarad õlajooned ja 16-tollised valuveljed, mille kohal lisavad dramaatilisust laienevad poritiivad.

 

 

Edumeelsed turva- ja sidelahendused

Uues Swiftis lisab sõiduohutust kahekordse tuvastustehnoloogiaga pidurdusabisüsteem ning uudne juhi jälgimissüsteem. Kaugtulede automaatlülitus, liiklusmärkide tuvastussüsteem, pimenurga jälgimismonitor ja tagurdamisel tuvastatud küljelt läheneva liikluse hoiatussüsteem kuuluvad põhivarustusse.

Suzuki telemaatikasüsteemi Suzuki Connect abil saad jälgida oma Swifti ja kasutada selle funktsioone telefoni teel. Saad näiteks vaadata, kuhu oma sõiduki parkisid, lukustada või avada selle uksed kaugjuhtimise teel, jälgida oma sõiduajalugu ning võtta vastu turvateateid, kui auto mootor on sinu teadmata käivitatud.

 

Jõudu lustimiseks jagub

Swiftil on värskelt välja töötatud 1,2-liitrine 3-silindriline bensiinimootor, mille kuni 40% soojuslik kasutegur (RON95) teeb sellest tõeliselt kütusesäästliku jõuallika. Lisaks on vähendatud nii kaalu kui ka heitkoguseid ning suurendatud pöördemomenti väikestel kiirustel, parandades sel moel reageerimisvõimet ja üldist suutlikkust. Sõiduk on varustatud 12 V kerghübriidsüsteemiga ning valikus on nii käsikäigukast (2WD, 4WD) kui ka CVT-automaatkäigukast (2WD).