Sisevarustus

Juht saab palju vajalikku infot, kuna Ignises on infoekraan, mis peale välistemperatuuri teavitab ka kütusekulust, selle piisavusest ja keskmisest kiirusest. Käiguvahetuse vajadusest teavitav näidik teeb sõidu ökonoomseks. Standardvarustuses on ka Suzuki Smart Audio, mille suurelt 7-tolliselt puuteekraanilt saab jälgida tagurduskaamera pilti või kasutada ühilduva nutitelefoni rakendusi. Navigeerimissüsteem on saadaval lisavarustusena. Standardvarustusse kuulub ka Bluetooth ja juht saab nii telefoniga kõnelda kui ka heli taasesitust reguleerida roolil asuvate lülititega.

Avar salong

Tänu Ignise täiesti uuele põhjaplaadile on mootoriruum võimalikult väike, nii et autos on sõitjatele rohkem ruumi. Kuna põhjaplaat on madal, on salongis palju ruumi ka pea kohal nii esi- kui ka tagaistmetel.

Reguleeritav tagaiste parandab ruumikasutust

Vasak- ja parempoolset tagaistet saab eraldi nihutada kas ette- või tahapoole 16,5 cm, nii et istmete paigutust saab muuta vastavalt sellele, kas tagaistmetel on vaja jalaruumi või pakiruumis rohkem hoiuruumi.

Pakiruumi mahutavust saab reguleerida vastavalt vajadusele

Pakiruum on 204 liitrit, ent kui tagaistmeid ettepoole nihutada, saab selle mahtu suurendada 373 liitrini. Tagaistmete seljatugesid saab pakiruumi suurendamiseks kokku klappida vahekorras 50:50.

Tagaistmete seljatoed püstiasendis

Üks tagaistme seljatugedest kokku klapitud

 Salongi erksad värvid

Keskkonsooli külgede ja uksekäepidemete oranžid või hallid detailid teevad auto salongi erksamaks.

Sportlikul ja tippkvaliteediga roolil on satiinivärvi kaunistused

Suzuki Smart Audio Bluetooth-/audio-/videosüsteem puuteekraaniga

Suzuki Smart Audio süsteemi suurelt 7” puuteekraanilt on lihtne valida muusikat, videoid, kasutada MirrorLink™-i, Android Auto™ või Apple CarPlay™-ga ühilduvat nutitelefoni, raadiot, mp3, USB-d ja Bluetoothi.

MirrorLink™-i, Android Auto™ või Apple CarPlay™-ga ühilduv nutitelefon ühendatakse USB-juhtmega ja seejärel saab telefoni rakendusi kasutada puuteekraani kaudu.*

Tagurduskaamerast on autot tagurdades palju abi.

Kasutajasõbralik navigatsioonisüsteem

Navigatsioonisüsteem (mitte eesti keeles) on saadaval lisavarustusena.

Kergesti loetav ja stiilne armatuurlaua näidikusüsteem

Mõõteriistadel on näha kõik olulisimad andmed, nagu välistemperatuur, kellaaeg, kilometraaž ja kiirus. Kuvatavaid andmeid saab muuta näidikusüsteemi või rooli kõrval olevate nuppude abil.

* Suzuki Motor Corporation või Suzuki Motor Finland Oy ei vastuta erinevate tootjate mobiilseadmete ühildumise eest Suzuki autode MirrorLink- ja/või Bluetooth-süsteemidega või nende riketest põhjustatud probleemide eest. Android Auto™ ja Apple CarPlay™ on eelseadistatud. Teenuse töötamine sõltub teenusepakkujast.