Suzuki margiteenindus tunneb sinu autot paremini kui keegi teine

Kui lased hooldada oma autot volitatud Suzuki teeninduses, võid kindel olla, et sinu autot hooldab Suzuki väljaõppega mehaanik, kes tunneb sinu autot läbi ja lõhki. Margikoolitusega mehaanikud kasutavad sinu sõiduki hooldamiseks ja remondiks Suzuki originaalvaruosi, millel on 12-kuuline garantii.

Regulaarne hooldus tagab sinu Suzuki auto sõiduohutuse ja -mugavuse. Pole vahet, kui vana sinu auto on – igal juhul tasub seda hooldada ja remontida volitatud Suzuki teeninduses. Et sinu autot parimas sõidukorras hoida, läheb vaja eriteadmisi ja -oskusi. Volitatud Suzuki teeninduses kasutame uusimat tehnoloogiat ja suudame täita nii sinu kui sinu auto vajadusi, olgu olukord milline tahes. Suzuki teenindustes on olemas kõik vajalikud tööriistad rikkis või avariis kahjustatud sõiduki hoolduseks ja remondiks.

 

Siin on põhjused, miks tasub valida Suzuki teenindus!

  • Margihoolduse kasutamine ei ole kallis. Küsi konkurentsivõimelist hinda oma teenindusest!
  • Tagad oma auto garantii ja müügiväärtuse säilimise.
  • Töödele ja varuosadele kehtib 12-kuuline garantii.
  • Suzuki margikoolitusega mehaanikud tunnevad sinu autot kõige paremini. Sa võid teeninduse kvaliteeti täielikult usaldada!
  • Uusim teave tehase värskeimate juhiste ja viimaste uuenduste kohta.
  • Uusimad Suzuki testseadmed ning margi- ja mudelispetsiifilised tööriistad.
  • Suzuki originaalvaruosad või Suzuki poolt heaks kiidetud varuosad, mis vastavad meie kvaliteedistandarditele. Sa tead, mida sinu autosse paigaldatakse!

 

Suzuki teostab kasutusel olevate autode järjepidevat kvaliteedikontrolli. Kui tood oma auto margihooldusse, siis kontrollime alati ka seda, kas samal ajal ei ole käimas mõnd sinu autot puudutavat tehase kampaaniat. Tehase kampaaniatega seotud vajalikke remonttöid saavad teostada ainult volitatud margiteenindused ning sellised tööd viiakse läbi tasuta.

Tere tulemast volitatud Suzuki teenindusse. Meie tunneme sinu autot kõige paremini!