Juhikeskse kujundusega kokpit

Juhikoht, kus kõik vajalikud juhtseadmed ja lülitid on mugavalt käeulatuses, on ümbritsetud armatuurlaua ja esiuste kahetoonilise värvilahendusega, mis annab salongile sportliku ilme, et sõidule veelgi enam särtsu lisada.
 

Ergonoomilised esiistmed

Polsterdus esiistmete külgedel ja õlapiirkonnas lisab sõidumugavust ning annab istmetele sportautolikult dünaamilise ilme, mida rõhutab ka istmekatete geomeetriline muster.

 

Pakiruum

Pakiruumi laadimisava on lai ja madal, et pagasi peale- ja mahalaadimine oleks võimalikult lihtne. Lisaks võimaldab kaheosaline (60:40) kokkuklapitav tagaistme seljatugi suurendada pakiruumi just nii palju, kui sul parajasti vaja.

 


 

9-tollise ekraaniga helisüsteem

Helisüsteemi ekraan asub armatuurlaua keskel kõige kõrgemal kohal ning on kergelt juhi poole kaldu, et seda oleks mugav vaadata ja sõrmega puudutada. Ekraani seadeid saab vabalt muuta, et sellelt näiteks navigeerimisinfot või tagurduskaamera kujutist vaadata. Kõik need funktsioonid kuuluvad uue Swifti põhivarustusse.
 

Android Auto ja Apple CarPlay

Ühenda oma telefon autoga ja saad oma harjumuspäraseid rakendusi mugavalt edasi kasutada – näiteks Google Mapsi navigeerimiseks või Spotify’d muusika ja taskuhäälingute kuulamiseks.

 

Hoia oma autoga ühendust kõikjalt

Suzuki Connect on nutitelefoni rakendus ja teenustepakett, mis võimaldab jälgida autot ka siis, kui viibid sellest kaugel eemal.
✔ Teade auto oleku kohta
✔ Auto parkimiskoha lokaator
✔ Sõiduajalugu
✔ Piirkonna ja ajapiirangu hoiatus
✔ Turvateated
✔ Hoiatustulede märguanne
✔ Korralise hoolduse/tagasikutsumise teade

 

Kliimaseade

Swifti varustusse kuulub digitaalse juhtpaneeliga kliimaseade, millel on mitu erinevat käsitsi valitavat kütte- ja jahutusrežiimi.