Jõudu lustimiseks jagub

Swifti suutlikkus on pilkupüüdva välimuse vääriline, muutes iga reisi kaasahaaravaks ja põnevaks uueks seikluseks. Pole vahet, kas kasutad seda igapäevasõitudeks tööle ja koju, poes käimiseks, nädalavahetuste minipuhkusteks või rahulikeks pikamaareisideks – Swift pakub sõidukogemust, mis paneb sind kannatamatult juba tagasi teele ihkama.

 

Mootor

Swifti uut 1,2-liitrist bensiinimootorit iseloomustab suurepärane kütusesäästlikkus ja muljetavaldav pöördemoment madalatel pööretel, mis tagab kiire reageerimise ja hea kiirenduse.

 


 

12 V kerghübriidsüsteem

Keskkonnamõju vähendamiseks teeb mootor uues Swiftis koostööd 12 V kerghübriidsüsteemiga. See muundab aeglustamisel vabaneva kineetilise energia elektrienergiaks ja salvestab selle liitiumioonakusse ning integreeritud käiviti-generaator toetab mootorit kiirendamisel, aidates vähendada kütusekulu.

Nelikveosüsteem All Grip Auto

Suzuki Swifti automaatne nelikveosüsteem hakkab tööle, kui auto esirataste veojõud halva haardumise tõttu kaob. Tuvastades esirataste libisemise, kannab süsteemi vedeliksidur pöördemomendi automaatselt üle tagaratastele, et libedates teeoludes otsekohe veojõudu suurendada.
Nelikveosüsteem on saadaval ainult koos 5-käigulise käsikäigukastiga.

 

Käigukast

Swifti 5-käiguline käsikäigukast vähendab kütusekulu ja parandab jõuülekannet tänu ülekandesuhtele, mida on spetsiaalselt optimeeritud vastavalt mootori ja jõuülekandesüsteemi tehnilistele parameetritele. Käiguvahetus on sujuv ja kiire ning käigu sisselülitamiseks piisab vaid kergest puudutusest. Automaatkäigukasti mugavust eelistavate autojuhtide jaoks on Swift saadaval ka variaatorkäigukastiga (CVT).

 


 

HEARTECT-platvorm

Sujuvalt kaarduv raam suurendab kerepõhja jäikust, luues kindla vundamendi auto suurepärasele sooritusvõimele. Lisaks parandab see sõitjate ohutust kokkupõrke korral, hajutades tõhusalt löögienergiat.