Ülimuslik sisevarustus

Vitarasse sisenemine on kui avastaks uuenenud maailma, mis on täis esmaklassilisi materjale. Olles ruumikam kui varem, asub iga nupp, lüliti ja näidik oma loomulikul kohal. Naudi sisevarustust, millest sa ei ole kunagi nõus loobuma. Armatuurlaua pehme pealispind kindlustab esmaklassilise enesetunde.

 

7-tolline puuteekraan võimaldab intuitiivselt juhtida multimeedia võimalusi – valida muusikat, juhtida navigatsioonisüsteemi ning vabakäesüsteemi ja nutitelefoni ühenduvusi. Nutitelefoni ühenduvusega Display Audio ühildub eelnevalt paigaldatud Apple CarPlay, Android Auto™ ja MirrorLink™-i rakendustega. MirrorLink™ võimaldab kuvada erinevaid nutitelefoni rakendusi sõiduki puuteekraanile ja neid sõidu ajal kasutada.
7-tolline puuteekraan nutitelefoni ühenduse ja navigatsioonisüsteemiga ei ole saadaval kõikidele mudelitele. Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. MirrorLink™ on Car Connectivity Consortium LLC registreeritud kaubamärk. MirrorLink™ on ühilduv nutitelefonidega, mille nimekirja leiad siintoodud lingilt: https://cert.mirrorlink.com/ProductListing/

 

Multifunktsionaalne rool

Kasutajasõbralik multifunktsionaalne rool annab juhile täieliku kontrolli. Käeulatuses on raadio ja Bluetooth®-ühenduvusega nutitelefoni juhtimine. Ka kohanduva kiirushoidiku* juhtnupud on roolil, et kindlustada maksimaalne mugavus ja turvalisus.
* Ei ole saadaval kõikidele mudelitele.

 

Uus 4,2-tolline multifunktsionaalne vedelkristallekraan

Kaasaegne 4,2-tolline vedelkristallekraan on vallutanud näidikuteploki keskosa ja annab juhile täpset ning usaldusväärset infot sõiduki käitumisest ja toimingutest. Dünaamiline ekraan näitab kujundlikult laia valikut toimuvast, nagu näiteks valitud veoviisi ALLGRIP mudelitel, külg- ja pikikiirendust, mootori võimsust ja pöördemomenti, kiirendust ja pidurite kasutust. Lai valik võimalusi kindlustab, et sinu sõit ei saa kunagi olema igav.
* Ei ole saadaval GL mudelile.

 

Katuseluugiga panoraamkatus

Lihtsalt kasutatav ja täielikult avanev panoraamkatus laseb sisse valguse ja värske välisõhu.
* Panoraam-klaaskatus on saadaval GLX+SR mudelile.

 

Rikkalikult ruumi pagasile

Laia laadimisava, madala laadimiskõrguse ja pakiruumi muljetavaldava 710-liitrise mahuga, kui tagaistmete seljatoed on kokku klapitud, tagab Vitara, et kõik, mis vaja kaasa võtta, mahub ka peale.