Mugav juhikoht

Tänu suurele esiklaasile ja väga heale külgnähtavusele tundub salong ruumikas ja avar.

 

Avar salong

Rohkelt ruumi nii esi- kui ka tagaistmetel lubavad lõdvestuda, lõõgastuda ja sõitu nautida.

 

Istmekatted

Elegantsete ergonoomiliselt kujundatud istmete küljed on kaetud päris nahaga, istme keskel on keerukas kunstnahast lintpunutis, mis väljendab auto karmi linnamaasturi olemust. Tekstiilist istmekatted on samasuguse disainiga, keskmises osas on kasutusel reljeefne materjal.

 

Mitmekülgne pakiruum

60 : 40 jagatud tagaistme seljatugi ja mitmesse asendisse seadistatav pakiruumi põhi võimaldavad hõlpsasti mahutada mitmesugust pagasit.

 

Reguleeritav tagumine seljatugi

Tagumise istme seljatugi on seadistatav kahte asendisse, et suurendada mugavust või kasvatada pakiruumi mahtu.
Saadaval mudelitele GL+ ja GLX.

 

Naudi uusimat digitaalset mugavust

Uutele seiklustele suundumine ei tähenda muu maailma maha jätmist. S-CROSS on varustatud tehnoloogia ja funktsioonidega, mis hoiavad sind ühenduses sinu auto ja elustiiliga.

 

Teenus Suzuki Connect

Teenus Suzuki Connect laseb sul luua ühenduse oma auto ja nutitelefoni vahel – kus ja millal tahes. Enam ei pea sa muretsema selle pärast, kas panid oma auto uksed lukku või mitte. Rakendus tuletab sulle ka meelde, kui on aeg oma auto korralisse hooldusse viia ning saad väga lihtsalt Suzuki müügiesinduse ja teenindusega kohe ühendust võtta.

 

Display Audio helisüsteem

Naudi juhtmevabalt rakendusi Apple CarPlay® või Android Auto™, kõnetuvastust ja helistamist Bluetooth®-i vabakäesüsteemiga. Läbi USB-liidese saad kuulata muusikat või vaadata isegi filme. Display Audio hoiab sind sõidukiga ühenduses ja kuvab ka teavet kütusekulu, sõiduulatuse ja hübriidmudeli energiavoo kohta, samuti hoiatusi ning tagurduskaamera pilti.

 

Katuseluugiga panoraamkatus

Topeltklaasiga panoraam-klaaskatus loob hiigelsuure ava, mis võimaldab vaadet ülespoole nautida mis tahes autoistmelt.
Lisavarustus mudelile GLX.

 

Kahe tsooniga täisautomaatne kliimaseade

Tänu kahetsoonilisele kliimaseadmele on võimalik temperatuuri reguleerida vastavalt juhi ja kaassõitja individuaalsetele eelistustele.
Saadaval mudelitele GL+ ja GLX.