PRAKTILINE DISAIN

Jimny salongis on disaini lähtepunktiks praktilisus ja kasutusmugavus. Stiilne must sisu on tagasihoidlik ja nuppe ning näidikuid saab kasutada ka kinnastega. Armatuurlaua horisontaalsed pinnad aitavad juhil paremini hinnata auto külgkallet.

 

Salongimaterjalid on vastupidavad ja neid on lihtne puhastada. Armatuurlaua pealispind on mustust hülgav ja kriimustuskindel. Väikesed kriimud ei paista sealt välja ega peegeldu tuuleklaasile.

 

Eesmisel kaassõitjal on suur käepide, millest on tuge autosse sisenedes ja väljudes ning maastikusõidul. Keskkonsoolis on USB- ja 12 V voolupistik. Jimnys on piisavalt ruumi joogipudelitele ja teistele väiksematele esemetele nagu näiteks nutitelefonile.

 

Ole valmis seiklusteks

Tavaasendis on Jimny pagasiruumi maht 85 liitrit. Tagaistmete seljatoed saab keerata alla kahes osas (50:50). Pagasiruumi maht suureneb 830 liitrini. Suur laadimisava lihtsustab laadimist.

 

Lisavarustusena pakutava asjade hoidikuga on pagasiruumi põhi täiesti tasane. Tagaistmete seljatugede tagumised osad ja asjade hoidiku kaas on kaetud plastikuga, et mustust ja plekke oleks lihtsam puhastada. Pagasiruumi servades on rohkelt kinnituskohti koormakinnitusvahendite haakidele.