Siseruum

Dünaamiliselt stiilne

Õhkkond, mis valitseb Suzuki SX4 S-Crossi salongis, lihtsalt kutsub sõitma – tunned seda mugavates istmetes, kumerates pindades ning kõikide lülitite ja regulaatorite kvaliteetsetes materjalides. Musta värvi sisustuse hõbedased ehisdetailid rõhutavad kvaliteeti ja stiilset disaini.

scross_int2

Mitmefunktsiooniline ekraan
Näidikuploki keskel asuv infoekraan näitab mh järgnevaid andmeid: kütusekulu, olemasoleva kütusega läbitavat teepikkust, nelikveosüsteemi režiimi ning parkimisandurite hoiatusi. Lisaks annab ekraanil asuv käiguvahetuse näidik märku, millal on õige hetk käiku vahetada, et kütusekulu oleks võimalikult väike.

Suzuki_SX4_S-Cross_sisätilat04

Automaatne kahetsooniline kliimaseade
Automaatne kahetsooniline kliimaseade annab juhile ja tema kõrval istuvale kaassõitjale võimaluse teineteisest sõltumatult temperatuur endale sobivaks reguleerida, et olemine salongis veelgi mugavamaks teha.

Luksuslikult reisile

Suzuki SX4 S-Crossi kõik juhtseadmed ja lülitid paiknevad juhi käeulatuses – täpselt seal, kus vaja. Avaras ja stiilses, selgete joontega salongis tunnevad end hästi kõik reisijad, olgu teekond kuitahes pikk. SX4 S-Crossi rohke mugavusvarustus loob luksusliku sõidukeskkonna ning teeb autojuhtimise lihtsaks ja nauditavaks.

scross_buttons

Kiirushoidik ja kiiruspiirik
Kiirushoidik säilitab juhi poolt kindlaks määratud sõidukiirust. Kiiruspiirik ei lase ületada piirkiirust, mille juht on ise eelnevalt kindlaks määranud.

Võtmevaba käivitamine
Uksed saab lukustada ja avada ning mootori käivitada võtit taskust välja võtmata.

Suzuki_SX4_S-Cross_sisätilat03

Automaatselt sisselülituvad klaasipuhastid ja tuled
Klaasipuhastid hakkavad vihmapiiskade tuvastamisel automaatselt tööle ning muudavad pühkimiskiirust vastavalt saju tugevusele ja auto sõidukiirusele. Auto esi- ja tagatuled süttivad ja kustuvad automaatselt vastavalt ümbritsevale valgustasemele.

Valgustatud peeglid päikesesirmides
Juhi ja eesmise kaassõitja päikesesirmides asuvad valgustusega peeglid.

Laekonsool ja kaardilugemistuled
Laekonsoolis asuvad kohtvalgustid ja laegas päikeseprillide hoidmiseks.

Mõnus reisikaaslane

Kui oled autosse istunud ja end korralikult sisse seadnud, märkad, et Suzuki SX4 S-Crossi salongis on ruumi just seal, kus seda kõige enam vaja läheb. Parajalt suurtel istmetel mööduvad mugavalt nii lühikesed linnasõidud kui ka pikemad reisid. SX4 S-Crossi roolis tunned end lausa nii hästi, et tekib soov senised teed pikematega asendada.

scross_int

Reguleeritav rool
Rooli kõrguse ja sügavuse saab igale autojuhile sobivaks reguleerida.

Käetugi esiistmete vahel ja USB-pesaga hoiulaegas
Esiistmete vahel asuvat liugkäetuge, mille all on varjul USB-pesaga hoiulaegas, saab sobivaima asendi leidmiseks ette- ja tahapoole liigutada.

Suurepärane nähtavus
Suured küljepeeglid on paigutatud aknaraami alaserva, et juhil oleks võimalikult hea nähtavus igas suunas.

Reguleeritav tagaistme seljatugi
Tagaistme seljatoe kalle on kaheastmeliselt reguleeritav. Üks asend lisab istumismugavust, teine pakiruumi mahtu.

Suzuki_SX4_S-Cross_sisätilat05