Silmapaistvad sõiduomadused

Tundliku Dualjet-mootori ja kütust säästva kerghübriidsüsteemiga toob Ignis tagasi autojuhtimise põnevuse. AllGrip-nelikvedu lisab sulle kindlust sõitmisel libedatel teedel.

 

 

1,2-liitrine Dualjet-mootor

1,2-liitrine Dualjet-mootor pakub nii jõulist reageerimist kui ka ökonoomsust. Selle äärmiselt hea tasakaalu teevad võimalikuks mitmed tehnoloogilised uuendused, näiteks elektriline muutuv klapiajastus, muutuva töömahuga õlipump ja kolvi elektrilised jahutusdüüsid.

 

SHVS-kerghübriidsüsteem

Suzuki hübriidsüsteem SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) aitab kütust kokku hoida. See muudab aeglustamisel tekkiva kineetilise energia elektrienergiaks, mida kasutab elektrimootor, et aidata bensiinimootorit.

Kompaktne ja kerge SHVS-süsteem sisaldab suure mahtuvusega 10 Ah liitium-ioonakut, millel on suurepärased laadimis- ja salvestamisomadused, samuti mootorifunktsiooniga integreeritud startermootori generaator (ISG).

 

Automaatne nelikveosüsteem

AllGrip Auto tagab juhile hingerahu igapäevasel sõitmisel, eriti just libedatel teedel või lumistel pindadel. Kui süsteem tuvastab, et esirattad ei püsi enam teel, kannab viskosiduriga nelikveosüsteem pöördemomendi automaatselt üle tagumistele ratastele.

 

 

Kerge ja jäik Heartect-platvorm

Sujuvalt kaarduv raam suurendab kere jäikust, mis tagab sõiduki suurepärase käitumise. Ühtlasi suurendab see samal ajal ohutust kokkupõrke korral, hajutades tõhusalt löögienergiat. Vaatamata sõiduki kompaktsele maasturikujule, on tänu sellele platvormile komponendid paigutatud nii optimaalselt, et salong on ikkagi mugavalt lai ja pakiruumis on rohkelt ruumi.

 

Ohutus on oluline

Suzuki on täis nutikaid tehnoloogiaid ja abisüsteeme, mis tagavad sinu ohutuse kogu sõidu vältel. Ignisel on kahe kaameraga pidurdusabi, mis aitab hoiatuste ja automaatse pidurdamise abil vältida kokkupõrkeid ning leevendada kokkupõrkekahjustusi.