Siseruum

Lihtsalt stiilne

Swift on tõestus sellest, et ka väikeauto võib olla moodne. Sisekujunduses valitsevale stiilsele mustale lisavad särtsu hõbedased detailid. Iga element juhikohal on loodud selleks, et sõit oleks lihtne ja nauditav. Armatuurlaual on selged mõõdikud ja vedelkristallekraan, millelt näed mh kütusekulu ja teepikkust, mida saad paagis oleva kütusekogusega veel läbida. Pimedas pääseb mõjule näidikuploki stiilne valgustus.

Salong, mis tõstab su tuju

Salong on disainitud juhi mugavust arvestades – kõik nupud ja regulaatorid paiknevad just seal, kus eeldadki need olevat. Kohe autosse istudes tekib soov sõitma hakata – tänu disainifilosoofiale „juht on kuningas“. Sportautodest tuttav D-kujuline rool, suurepäraselt selga toetavad esiistmed ja juhi poole pööratud keskkonsool loovad sportliku ning kvaliteetse atmosfääri.

Suurepärase varustusega

Suzuki Smart Audio süsteemi suurelt seitsmetolliselt puutetundlikult ekraanilt on lihtne valida muusikat, videoid, juhtida MirrorLink™-i, Apple CarPlay™ ja Android Auto™-ga ühilduvat mobiiltelefoni*, raadiot, mp3, USB-d ja Bluetoothi.

MirrorLink™-i või Apple CarPlay™-ga ühilduv mobiiltelefon ühendatakse USB-kaabli abil, misjärel saab telefoni rakendusi kasutada auto puuteekraani kaudu*.

Tagurduskaamera
Tänu põhivarustusse kuuluvale tagurduskaamerale on parkimine lihtne ja ohutu, kuna tagurduskaamera pilt näitab ka alasid, mida tahavaatepeeglitest näha ei ole.

Navigeerimine
Suzuki Smart Audio juurde on saadaval navigatsioonisüsteem.

Turvalisus
Autonoomne hädapidurdussüsteem (AEB) ja kohanduv püsikiirushoidik (ACC) on saadaval lisavarustusena ka Swift GA ja GL mudelitel.

Ruumikas salong

Kuigi Swift on väljastpoolt ehtne väikeauto, jätkub siin küllaga ruumi nii autojuhile kui ka kaassõitjatele. Tänu pikale teljevahele ja esiistmete uudsele disainile on õnnestunud teha lisaruumi tagaistujatele, kes võivad nüüd mugavamat istumisasendit nautida. Mitme leidliku lahendusega saab vajaduse korral suurendada auto pagasimahtu.

P_19_A

Swifti suurim uuendus puudutab pakiruumi, mille maht on 265 liitrit. Kui ebasümmeetriliselt (60 : 40) jaotatud tagaiste hoopiski ära võtta, kasvab pagasiruumi maht tervelt 947 liitrini.

 

Rohkelt hoiuruumi

Swift muudab senist ettekujutust nelikveolisest väikeautost. Nutika lahendusega panipaigad ja arvukad leidlikult paigutatud hoiulaekad hoiavad vajalikud asjad otse käeulatuses, lisades nii kasutusmugavust kui ka sõiduohutust.

*Suzuki Motor Corporation või Suzuki Motor Finland Oy ei vastuta erinevate tootjate mobiilseadmete ühildumise eest Suzuki autode MirrorLink- ja/või Bluetooth-süsteemidega või nende riketest põhjustatud probleemide eest. Android Auto™ ja Apple CarPlay™ on eelseadistatud. Teenuse töötamine sõltub teenusepakkujast.