Swift

Nelikvedu – põhjus olla enesekindel

Swift on oma nelikveoga alati teistest ees. Kõike, mida soovid tänapäevaselt autolt, leiad nelikveolisest Suzuki Swiftist. Auto disain on ajatult stiilne, ökoloogiline jalajälg väike ja mis peamine – sellega on lahe sõita nii suvel kui ka talvel. Kui eelistad oma valikutes alati midagi uut ja värsket, siis viieukseline Swift on midagi just sinu jaoks! Nelikveoline Swift on loodud kiiresti muutuvatesse põhjamaistesse teeoludesse – ja toob sulle alati naeratuse näole.

Sinu jaoks loodud

Swifti sisekujunduses valitsevale stiilsele mustale lisavad särtsu hõbedased detailid. Efektne ja sportlik sisustus on ühtlasi ka väga praktiline. Iga element Swifti juhikohal on loodud selleks, et sõit oleks lihtne ja nauditav. Juhtseadmeid ja näidikuid ning helisüsteemi ja kliimaseadet on mugav ja lihtne kasutada. Vaid hetkega ühendad oma USB-seadme helisüsteemiga, et kuulata oma lemmikmuusikat, või lood mõnusa sisekliima just sulle paraja temperatuuriga.

Nelikvedu

Swifti nelikveosüsteemis jaotab mootori jõudu esi- ja tagasilla vahel vedeliksidur. Nelikvedu lülitub automaatselt sisse, kui tuvastatakse erinevus esi- ja tagarataste pöörlemiskiiruste vahel. Selline süsteem vähendab kütusekulu, kuna Swift on nelikveoline vaid siis, kui tegelikult vaja.